Urządzenia które skutecznie oczyszczają skórę

Urządzenia pomagające w dokładnym i głębokim oczyszczeniu skóry to podstawa wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. Zobacz, jaka aparatura powinna znaleźć się w Twoim gabinecie.

Wapozony

W dzisiejszych czasach dobry wapozon to już standard w gabinecie kosmetycznym. Jest to urządzenie, które, przy pomocy gorącej pary wodnej, oczyszcza cerę z zanieczyszczeń i ją dezynfekuje. Gorąca para wodna otwiera pory przez które wydobywają się zanieczyszczenia i złogi nagromadzonego tłuszczu lub pozostałości po różnego rodzaju kosmetykach. Jeśli chcesz przygotować cerę do odżywczego zabiegu, zmiękczyć, odświeżyć i nawilżyć skórę, przyspieszając cyrkulację krwi to skorzystaj z pomocy wapozonu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Innym urządzeniem, jednym z najlepszych, które stosuje się w profesjonalnych salonach kosmetycznych do oczyszczania skóry jest mikrodermabrazja diamentowa mikrodrmabrazja diamentowa. Jest to aparat, który w bezinwazyjny sposób wygładza skórę przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych ścierających naskórek, które usuwają resztki martwego naskórka i automatycznie odsysają je do urządzenia. Oprócz oczyszczenia skóry ze złuszczeń, urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej usuwają nierówności, skazy i wypłacają zmarszczki oraz przebarwienia skóry.

Oksybrazja – oczyszczanie wodorowo-tlenowe

Oksybrazja jest to kolejne urządzenie, za pomocą którego możemy oczyścić skórę naszych klientów. Wykorzystuje ona metodę peelingu wodorowego, który usuwa martwe komórki naskórka. Oczyszczanie wodorowe, czyli Oxybrazja jest szczególnie zalecana dla cery naczyniowej, delikatnej i wrażliwej. Peeling wodorowy uelastycznia skórę, spłyca powierzchniowe zmarszczki.

Ultradźwięki – sonoforeza

Przy oczyszczaniu skóry szczególnie w okolicach twarzy, szyi i dekoltu doskonale sprawdzają się urządzenia wykorzystujące ultradźwięki. Peeling kawitacyjny lub urządzenie do ultradźwięków Oczyszczanie | Dlakosmetologii.pl, oprócz oczyszczenia skóry, głęboko ją nawilża. Masaż ultradźwiękami poprawia produkcję kolagenu elastyny i pomaga w produkcji kwasu hialuronowego. Urządzenia ultradźwiękowe takie jak Peeling kawitacyjny, inaczej zwane skin scrubber oprócz oczyszczania skóry z zanieczyszczeń poprawiają mikrokrążenie, likwidują stany zapalne rozjaśniają przebarwienia oraz wzmacniają metabolizm komórkowy. Aby poprawić działanie urządzeń ultradźwiękowych wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych wykorzystuje proces sonoforezy do wtłaczania w głębokie warstwy skóry substancji odżywczych, np. witamin.

Darsonval i galwan

Darsonval jest aparatem, który wykorzystuje tzw. prądy d’Arsonvala. Stosowany przy masażach twarzy i głowy usuwa ze skóry bakterie, rozgrzewa i przyspiesza gojenie się stanów zapalnych. Dzięki swoim właściwościom darsonwal wspomaga gojenie się opryszczki, pomaga w leczeniu trądziku i łupieżu. Często występuje jako dodatek w kombajnach kosmetycznych obok sonoforezy, ponieważ zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń do oczyszczania skóry. Aby przejść do sklepu kliknij tutaj.

You Might Also Like