Spektakularne efekty lipodermologii

Lipodermologia. Skuteczne usuwanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej.

Co to jest lipodermologia

Lipodermologia skutecznie modeluje sylwetkę oraz redukuje cellulitu gromadzący się pod skórą, zwłaszcza na udach i pośladkach. Jest to masaż próżniowy wykonywany przy użyciu profesjonalnego sprzętu, np. poręcznego urządzenia Pompa Shaper, które zasysa skórę pod ciśnieniem i rozbija podskórną tkankę tłuszczową. Dzięki temu niewielkiemu, ale jakże potężnemu urządzeniu wprowadzisz profesjonalne usługi lipodermoloigiczne na ciało nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale także w domu klienta.

Zalety stosowania lipodermologii

Lipodermatologia, oprócz usuwania cellulitu i modelowania sylwetki ujędrnia ciało, działa detoksykująco i redukuje napięcie i bóle mięśni. Klienci korzystający z serii zabiegów zauważają rezultaty w krótkim czasie.
Pompa Shaper delikatnie, ale skutecznie rozbija tkankę tłuszczową oraz redukuje cellulit na wybranych partiach ciała. Masaż próżniowy wygładza i poprawia napięcie skóry.

Jak działa lipodermologia w urządzeniu Shaper?

Pompa Shaper wykorzystuje podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne, które na skutek ruchu głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Takie działanie szybko i skutecznie rozbija i rozmasowuje nawet bardzo twarde złogi cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, co stymuluje wydalanie toksyn i nadmiaru płynów.
Przyspieszone krążenie krwi i limfy nie tylko usprawnia rozbijanie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu, ale również pozwala na bardziej efektywne pozbycie się produktów przemiany materii. Po zabiegu skóra jest bardziej ukrwiona i dotleniona. Zabieg ujędrnia i modeluje sylwetkę, zatrzymuje płyny w organizmie, a także pomaga przy detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z wykorzystaniem Pompy Shaper?

Zabiegi lipodermologii Shaper wykorzystujące ciśnienie ujemne przeznaczone są właściwie dla wszystkich. Każdy, kto chce pozbyć się cellulitu oraz wymodelować swoją sylwetkę, a przy tym zrelaksować spięte i zmęczone mięśnie powinen skorzystać z zabiegu lipodermologii. Wprowadzając do swojej oferty zabieg lipodermologii z urządzeniem Pompa Shaper oferujesz swoim klientom wiele korzyści. Oprócz rozbicia tkanki tłuszczowej, oraz redukcji cellulitu, zapewniasz klientom efekty relaksacyjne. Masażer przeznaczony jest do wszystkich części ciała. Ujędrnia ramiona, brzucha i talię. Lipodermologia modeluje sylwetkę i zdecydowanie poprawia wygląd skóry klienta, jest to wyraźnie widoczne po każdym zabiegu. Poza tym masaż próżniowy doskonale radzi sobie z redukcją napięcia mięśni na przykład karku.

Kto nie może korzystać z zabiegu lipodermologii

Mimo że lipodermologia jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym, to jednak nie każdy może z niej korzystać. Wśród niewielu przeciwwskazań do przeprowadzenia masażu próżniowego mającego na celu redukcję tkanki tłuszczowej wymienia się ciążę. Jest to zabieg zbyt intensywny, aby wykonywać go także u osób cierpiących na epilepsję, nadciśnienie, czy cukrzycę, a także choroby dotyczące wątroby oraz nerek. Poza tym wśród przeciwwskazań do masażu mającego na celu redukcję tkanki tłuszczowej znajdują się żylaki, przepuklina, choroby naczyniowe, a także stany zapalne i dolegliwości skórne, zwłaszcza rany czy owrzodzenia. Choroby nowotworowe są także przeciwwskazaniem do przeprowadzania masażu przy użyciu Pompy Shaper.

Lipodermologia pomaga schudnąć?

Pamiętajmy, że najlepszą metodą na schudnięcie jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Lipodermologia jest uzupełnieniem tych działań. Masaż modelujący sylwetkę, rozbijający złogi cellulitu skutecznie wspomaga procesy wyszczuplania. Stymulacja cyrkulacji krwi i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Masaż działa na dogłębne partie skóry i wykonywany jest najczęściej przez 20–40 minut. Oczekiwany efekt wyszczuplający będzie wyraźnie widoczny po wykonaniu serii około 10 zabiegów. Warto pamiętać, że zabiegi tego typu można zaliczyć do terapii relaksacyjnych, które pozwalają rozluźnić się i wpływają pozytywnie na samopoczucie.

Abacosun – mobilna Pompa Shaper – Aparat do masażu próżniowego, walizka aluminiowa :: Dlakosmetologii.pl

You Might Also Like