Sprzedaż detaliczna kosmetyków

Branża beauty w czasie pandemii jest w trudnym położeniu. Wiele osób rezygnuje z zabiegów w salonach kosmetycznych głównie ze względu na zmianę trybu pracy – na zdalną. Polecając naturalne kosmetyki do pielęgnacji domowej budujesz zaufanie i lojalność klientów.

Zasada win – win

Specjaliści od zarządzenia radzą, że aby czerpać jak najwięcej korzyści ze sprzedaży detalicznej nie należy proponować klientom cudownie odmładzających, naturalnych kosmetyków do twarzy za 30,00 zł. Nie jesteś dyskontem – nie uzyskasz efektu skali. Poza tym, oferowany przez Ciebie produkt musi działać. Skup się zatem na naprawdę dobrej jakości, profesjonalnych produktach. W ten sposób Twój klient otrzyma świetny produkt, który pomoże w jego dolegliwości, a ty otrzymasz od 20% do 30% wynagrodzenia za fachową poradę.

Naturalne produkty

Na rynku jest bardzo dużo produktów do pielęgnacji domowej ale warto zwrócić uwagę na kosmetyki, których działanie jest potwierdzone wieloletnim doświadczeniem i wykonane są w 97% z naturalnych składników. Mam na myśli Afrodita Cosmetics oraz Bielenda Professional SupremeLab , które mają spójną politykę współpracy z gabinetami oraz atrakcyjne warunki handlowe. Nowoczesny design opakowań oraz system identyfikacji pozwala łatwo odnaleźć kosmetyk opracowany z myślą o konkretnym problemie, tworząc kompleksowy zestaw do opieki nad skórą w domowym zaciszu.

Jak zamawiać

Wystarczy zarejestrować się jako profesjonalista na naszej stronie www.logii.pl Ceny kosmetyków zostaną zaktualizowane automatycznie. Sam proces składania zamówień odbywa się tak jak w normalnym sklepie internetowym. Zamówienia można również składać mailowo lub telefonicznie. Dodatkowo, jeśli nie chcesz zajmować się logistyką zamówień to wystarczy wskazać w zamówieniu adres dostawy klienta lub adres Paczkomatu, z którego klient odbierze kosmetyki.

You Might Also Like