Wszystko, co musisz wiedzieć o masażu próżniowym

masaż próżniowy - jak działa

Jednym z zabiegów, które wyszczuplają i modelują sylwetkę, usuwają toksyny z organizmu i skutecznie rozprawiają się z cellulitem, jest masaż próżniowy.

Czym jest i jak działa masaż próżniowy

Masaż próżniowy to masaż podciśnieniowy wykonywany na wybranych partiach ciała. Do zabiegu wykorzystuje się urządzenie zwane dermomasażerem lub vacuum, które wytwarza podciśnienie zasysając skórę. Taki intensywny masaż przynosi widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Pomimo swojej intensywności masaż jest przy bezinwazyjny i bezbolesny, chociaż osoby bardziej wrażliwe mogą odczuwać lekki dyskomfort w czasie zabiegu.

Masaż próżniowy twarzy zapewnia korektę owalu – pomaga usunąć bruzdy i podnosi policzki. Zabieg wpływa też korzystnie na układ krążenia – pobudza układ limfatyczny, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona.

Masaż próżniowy podnosi i ujędrnia biust, a także sprawia, że wygląda on na pełniejszy. Dermomasaż jest szczególnie polecany kobietom po zakończeniu okresu laktacji.

Masaż podciśnieniowy świetnie usuwa cellulit. Zastosowanie odpowiednich końcówek lub baniek chińskich rozbija zgromadzone pod skórą grudki – wygładza i ujędrnia skórę. Lepsze efekty uzyskamy dobrze nawadniając organizm przed zabiegiem. Jeśli chcemy wzmocnić działanie masażu próżniowego można go połączyć z zabiegiem ultradźwiękowym.

Aby skutecznie pokonać cellulit należy systematycznie korzystać z masażu próżniowego. Według specjalistów „pomarańczowej skórki” pozbędziemy się po serii 10 – 15 zabiegów.

Efekty dermomasażu

Masaż próżniowy skutecznie radzi sobie z rozbiciem nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wyszczupla, dlatego jest bardzo popularnym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych. Wspiera również odchudzanie, poprawia kondycję skóry i ją dotlenia. Pobudza krążenie, dzięki czemu organizm szybciej pozbywa się toksyn.

Jakie urządzenie wybrać do masażu próżniowego

Otwierając gabinet kosmetyczny lub dokupując nowy sprzęt, warto zadbać, aby prawidłowo wykonywał masaż próżniowy. W naszej ofercie znajdują się urządzenia przeznaczone do dermomasażu oraz wielofunkyjny sprzęt kosmetyczny, który oprócz masażu próżniowego posiada dodatkowe właściwości. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

W ofercie posiadamy także kombinezony do masażu podciśnieniowego wielorazowego użytku.

Masaż próżniowy – czy to się opłaca

Cena zabiegu uzależniona jest głównie od obszaru, który zostanie poddany masażowi próżniowemu. Przykładowo za jeden masaż brzucha trzeba zapłacić od 40 do 70 zł. Cenę można obniżyć, nabywając pakiet kilku zabiegów. Gabinety kosmetyczne najczęściej oferują masaż próżniowy w pakietach po 5 lub 10 zabiegów. Jednorazowy zakup urządzenia może zatem zwrócić się w krótkiej perspektywie.

Podsumowanie

Ze względu na duże zapotrzebowanie na zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe, masaż próżniowy jest idealnym rozwiązaniem. Urządzenie do dermomasażu bezinwazyjnie usuwają cellulit, poprawiają kondycję skóry, dotleniają ją i oczyszczają z toksyn. Wybierając profesjonalne urządzenie zagwarantujesz klientom efekty po serii zabiegów i otrzymasz szybki zwrot z inwestycji.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu.

You Might Also Like