Moc czystego tlenu w naturalnych kosmetykach

Pure Oxygen

Lekkość, świeżość i poczucie oddychania skóry – to wszystko dzięki nowej generacji profesjonalnych kosmetyków PURE OXYGEN! 

Kosmetyki z tej serii to innowacja, która łączy w sobie kosmetologię i farmaceutyki, wykorzystując przełomową technologię Fiflow BB 61, która znacznie poprawia dopływ tlenu do skóry i stymuluje jej detoksykację, wspierając tym samym naturalne funkcje skóry. Działając na poziomie komórkowym wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale także na jej funkcjonowanie. Po użyciu kosmetyków następuje efekt „drugiej skóry”, dzięki czemu jest zaróżowiona, jędrna, wypoczęta i wyraźnie odmłodzona.

Nowatorska technologia Fiflow BB 61 zapewnia nieustanne źródło tlenu dla wszystkich typów skóry twarzy, szyi i dekoltu, szczególnie polecany jest dla skóry zmęczonej i opuchniętej, skóry palacza, skóry narażonej na zanieczyszczone środowisko miejskie oraz skóry narażonej na przedwczesne starzenie.

CZY WIEDZIAŁEŚ?

W trakcie naturalnego procesu starzenia, DOSTAWA TLENU DLA SKÓRY DRAMATYCZNIE SPADA: 

w wieku 30 lat o ok. 25%, 
w wieku 50 lat aż o 50%. 

Jeśli chcesz znacznie zwiększyć dotlenienie skóry to wypróbuj produkty PURE OXYGEN!

Wszystkie produkty PURE OXYGEN są WOLNE od parabenów, parafiny i BHT, dzięki czemu nadają się również do skóry wrażliwej.

Energizujący krem na dzień Pure Oxygen

ENERGIZUJĄCY KREM NA DZIEŃ 50 ml

Wzmacniający aktywność komórek skóry – działając na poziomie komórkowym, ten nawilżająco-odświeżający krem regeneruje skórę od wewnątrz. Bioaktywna technologia FIFLOW BB 61 poprawia dotlenienie skóry, stymuluje jej detoksykację i natychmiastowo pobudza metaboliczną aktywność komórek skóry. Krem Pure Oxygen nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także poprawia jej ogólne funkcjonowanie i strukturę. Skóra odzyskuje zdrowy i wypoczęty wygląd. Po zastosowaniu kremu cera jest widocznie odmłodzona* 

Energizujący krem na noc Pure Oxygen

ENERGIZUJĄCY KREM NA NOC  50 ml

Krem odżywczo-regenerujący na noc rewitalizuje komórki skóry podczas snu. Dzięki rewolucyjnym emulsjom przenoszącym tlen – FIFLOW BB 61 skóra jest bardziej dotleniona, co przyspiesza tworzenie nowych, zdrowych komórek skóry i rewitalizuje wszystkie naturalne funkcje już istniejących. Energizujący krem na noc z linii Pure Oxygen poprawia ogólną funkcjonalność skóry na poziomie komórkowym, a co za tym idzie, cera zyskuje bardziej witalny i młody wygląd.*

*W przypadku skóry suchej i normalnej, przed nałożeniem kremu nałóż na skórę Vita Derma Anti-Stress Serum / Vita Derma Multi-Active Anti-Age Fluid / Gold 24 Ka Luxury Anti-Age Elixir (do wyboru do aktualnego stanu skóry).

Aktywator Oksygenacji Pure Oxygen

AKTYWATOR OKSYGENACJI 30 ml 

Aktywator stymuluje metabolizm skóry – intensywne dotlenia komórki skóry. Skład aktywatora oparty jest na zaawansowanej, wysoce funkcjonalnej technologii FIFLOW BB 61, która tworzy liczne, drobne pęcherzyki powietrza na powierzchni skóry, wtłaczając do niej tlen. Proces ten, poprzez wzrost dopływu tlenu do komórek, stymuluje metabolizm skóry. Dzięki temu skóra może ponownie „oddychać” i rozświetlić się świeżym i wyraźnie odmłodzonym wyglądem. 

Aby uzyskać zadowalający efekt zalecamy miesięczną kurację powtarzaną 5 – 6 razy w roku. Wystarczy ok. 20 kropli aktywatora wmasować w oczyszczoną i obficie stonizowaną skórę, rano i wieczorem. Zabieg zakończony wybranym kremem pielęgnacyjnym przyśpieszy efekty kuracji. 

Ampułki dotleniające Pure Oxygen

AMPUŁKI 5 x 1,5 ml

Ampułki Pure Oxygen, poprzez dostarczenie dużych ilości tlenu, działają jak paliwo dla komórek skóry. Dzięki temu intensywnie pielęgnują i rewitalizują wszystkie funkcje fizjologiczne skóry. Działają w oparciu o innowacyjny FIFLOW BB 61 wiążący tlen i mechanizm uwalniający, który zwiększa dotlenienie skóry. Ulepszony dopływ tlenu stymuluje oddychanie komórek skóry, widocznie ujędrnia skórę i przywraca jej naturalną świeżość i koloryt. 

Ampułki możemy aplikować rano i wieczorem – jako bazę pod wybrany krem pielęgnacyjny. Jedna ampułka wystarcza na dwie aplikacje. Zalecamy powtarzanie 5-dniowego cyklu leczenia co najmniej 3 razy w roku. 


Produkty z linii Pure Oxygen możesz kupić klikając tutaj.

You Might Also Like