Jakie urządzenia są niezbędne do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych

Chcesz otworzyć swój własny gabinet kosmetyczny, a może zastanawiasz się nad powiększeniem oferty? Zebraliśmy dla ciebie najpopularniejsze zabiegi oraz maszyny kosmetyczne, dzięki którym klienci będą wychodzili od ciebie zadowoleni i chętnie powracali, by ponownie skorzystać z usług. 

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest polecany dla większości rodzajów cery, stanowiąc specjalistyczną metodę złuszczania naskórka, która działa głębiej niż peelingi wykonywane w domu. Zabieg oczyszcza skórę poprzez fale ultradźwiękowe, dokładnie usuwając nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych. Jest on bezbolesny i pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, jako wstęp do dalszych zabiegów takich jak sonoforeza, jonoforeza i inne. 

Do peelingu kawitacyjnego możesz zastosować np. profesjonalne urządzenie kosmetyczne 2w1 lub 3w1, które oferuje również inne funkcje lub sprzęt dedykowany wyłącznie do tego rodzaju zabiegów.

Mezoterapia

Kolejnym topowym zabiegiem wykonywam w gabinetach kosmetycznych jest mezoterapia, która pomaga zmniejszyć rozstępy, usunąć cellulit i zniwelować inne problemy skórne. Jest ona porównywana nawet do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej, będąc w 100% bezpiecznym zabiegiem. 

Do mezoterapii igłowej możesz zastosować derma roller lub derma pen, który jest polecany szczególnie podczas zabiegów na twarz. Dermaroller na brzuch czy pod oczy będzie różnił się długością igieł, dlatego przed zamówieniem urządzenia starannie zapoznaj się z jego specyfikacją. Jest on szeroko stosowany w walce z cellulitem – pomaga usunąć rozstępy, spłycić zmarszczki i zapobiec wypadaniu włosów.

Mikrodermabrazja 

Mikrodermabrazja poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga radzić sobie z wieloma problemami – to zabieg polegający na złuszczaniu górnych warstw naskórka, który zaczyna produkować nowe, pełnowartościowe komórki, zastępujące te uszkodzone. Mikrodermabrazja dzieli się na korundową, tlenową i diamentową.

Do mikrodermabrazji diamentowej możesz użyć urządzenia 2w1, które umożliwia przeprowadzenie np. ultrasonoforezy, symulując dodatkowo tkankę, by wygładzić zmarszczki i ujędrnić skórę. Urządzenia kosmetyczne do mikrodermabrazji mogą umożliwiać wykonanie dodatkowo mezoterapii, peelingu kawitacyjnego, a nawet cellulologii.  

Niezbędne w każdym gabinecie

Wiesz, jakie urządzenia do gabinetu kosmetycznego są niezbędne i popularne wśród wszystkich profesjonalistów? Podstawą jest wapozon, który pomaga przy oczyszczaniu skóry otwierając pory oraz dodatkowo, przy pomocy aromaterapii zrelaksuje Twojego klienta. Niezbędny jest także Darsonval stosowany do terapii trądziku, skóry tłustej i mieszanej, a także do usuwania blizn oraz galwin z jonoforezą, niezbędny w wielu zabiegach upiększających i leczniczych. Nie wiesz, co jeszcze zamówić? Sprawdź inne urządzenia kosmetyczne dostępne w naszej ofercie służące np. do modelowania sylwetki i wyposaż swój salon piękności w najlepszy sprzęt na rynku.  

You Might Also Like