Ferul-X – zabieg layeringowy z kwasami

Ferul-X jest to nowy zabieg depigmentacyjny o działaniu rozjaśniającym i anti-aging.

Wykorzystuje moc kwasów (ferulowego i traneksamowego) oraz japońską metodę layeringową.

LAYERING, czyli WARSTWOWE NAKŁADANIE PRODUKTÓW, to azjatycka metoda pielęgnacji, która jest niemal rytuałem składającym się z wielu produktów nakładanych w odpowiedniej kolejności. W zabiegu Ferul-X mamy trzy warstwy po nałożeniu których cera staje się rozświetlona, skóra zyskuje wyrównany koloryt, jest odmłodzona, uelastyczniona i ujędrniona. Zabieg wygładzi, zredukuje niedoskonałości, zrewitalizuje i wzmocni skórę dojrzałą z oznakami starzenia. Ferul-X przeznaczony jest dla osób u których występują przebarwienia skórne różnego pochodzenia. Jest to ratunek dla skóry szarej, ziemistej z nierównym kolorytem, zmęczonej, narażonej na zanieczyszczenia miejskie.

W skład zabiegu wchodzą następujące produkty:

PRE ACID GELFACE MASK STEP 1

Składniki aktywne: Kwas Migdałowy, Kwas Laktobionowy, Kwas Mlekowy, Kwas Ferulowy, Kwas Transeksamowy.

Działanie: Przygotowuje skórę do zabiegu Wygładza strukturę skóry

Pojemność: 3 g

FERULIC ACID FACE MASK STEP 2

Składniki aktywne: Kwas Ferulowy 12%.

Działanie: Spowalnia procesy starzenia się skóry, działa antyoksydacyjnie
Rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych
Pobudza syntezę kolagenu i elastyny

Pojemność: 2 g

TXA CREAM FACE MASK STEP 3

Składniki aktywne: Kwas Transeksamowy 8%, Witamina C, Witamina E, Kwas Mlekowy, Niacynamid

Działanie: Rozjaśnia przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu, wyrównuje koloryt
Pomaga w łagodzeniu stanów zapalnych i w walce z trądzikiem
Wspomaga walkę z fotostarzeniem się skóry

Pojemność: 5 g

Domowa pielęgnacja pozabiegowa polega na oczyszczaniu skóry przy pomocy delikatnej emulsji oraz pielęgnacji dzienno nocnej antyoksydacyjnym kremem nawilżająco-łagodzącym. Klient powinien zadbać o ochronę przeciwsłoneczną wykorzystując krem ochronny z wysokim SPF 50+ & PA++.

DELIKATNA EMULSJA DO MYCIA TWARZY

Składniki aktywne: Sensitive Cleanser Formula, D-Pantenol, Trehaloza, Alantoina

Działanie: Delikatnie oczyszcza i myje
Dla każdego rodzaju skóry, w tym suchej, wrażliwej, podrażnionej po zabiegach medycyny estetycznej oraz intensywnych zabiegach dermokosmetycznych
Pojemność: 160 g

ANTYOKSYDACYJNY KREM NAWILŻAJĄCO- ŁAGODZĄCY
Składniki aktywne: Kwas Ferulowy, Kwas Traneksamowy, Witamina C, Witamina E, Skwalan, Anti-Pollution Complex, Hydrolat z Zielonej Herbaty, Olej z Kamelii Japońskiej, Trehaloza, D-Pantenol.
Działanie:Rozjaśnia, rozświetla,
Łagodzi, regeneruje
Wzmacnia
Działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie
Pojemność: 50 ml

 

Jakie składniki aktywne znajdują się w kosmetykach z serii Ferul-X?

KWAS FERULOWY – bardzo silny antyoksydant. Spowalnia procesy starzenia się skóry wynikające z działania niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego, takich jak: promieniowanie UV, smog, stres, używki, niewłaściwa dieta. Rozjaśnia przebarwienia skórne, zapobiega powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych. Nawilża, pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Działa przeciwzapalnie i kojąco.

KWAS TRANEKSAMOWY – ma doskonałe właściwości rozjaśniające przebarwienia skórne o podłożu hormonalnym, posłonecznym, pozapalnym i polekowym. Łagodzi stany zapalne, redukuje zaczerwienienia, pomaga w walce z trądzikiem różowatym. Łagodny i bezpieczny dla każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej.

VITAMINA C – stymuluje produkcję kolagenu, spowalnia procesy starzeniowe, chroni DNA, wzmacnia i regeneruje skórę. Wyrównuje koloryt cery, redukuje zaburzenia pigmentacji, chroni przed foto i chronostarzeniem, optymalnie nawilża.

Witamina E, Niacynamid, Kwas Migdałowy, Kwas Laktobionowy, Kwas Mlekowy.

Jak przeprowadzić zabieg layeringowy Ferul-X?

1. Wykonujemy bardzo dokładny demakijaż okolicy zabiegowej preparatami z oferty Bielenda Professional, dobranymi do rodzaju i potrzeb skóry klienta.

2. Na okolicę zabiegową aplikujemy Pre Acid Gel Face Mask Step 1 i dokładnie wmasowujemy. Pozostawiamy do wchłonięcia (około 10 min). NIE ZMYWAMY!

3. Na okolicę zabiegową aplikujemy zawartość ampułki Ferulic Acid Face Mask Step 2 i delikatnie wmasowujemy. NIE ZMYWAMY!

4. Na obszar skóry objęty zabiegiem nakładamy zawartość saszetki TXA Cream Face Mask Step 3 wmasowujemy i pozostawiamy do wchłonięcia. NIE ZMYWAMY!

Pozostawiamy na skórze około 7 godz.

UWAGA! Preparaty aplikujemy w rękawiczkach jednorazowych.

DOMOWA KONTYNUACJA ZABIEGU: PO CZASIE OKREŚLONYM PRZEZ SPECJALISTĘ WYKONUJĄCEGO ZABIEG MASKĘ NALEŻY ZMYĆ PRZY POMOCY DELIKATNEJ EMULSJI DO MYCIA TWARZY I CZYSTEJ, LETNIEJ WODY.

UWAGI

1. WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

2. PRZED UŻYCIEM OBOWIĄZKOWE JEST ODBYCIE SZKOLENIA.

3. O DOKŁADNYM CZASIE APLIKACJI MASKI DECYDUJE PRZESZKOLONY SPECJALISTA WYKONUJĄCY ZABIEG.

4. PRODUKT SILNIE DZIAŁAJĄCY.

5. NIEZBĘDNE JEST WYKLUCZENIE PRZECIWWSKAZAŃ I WYPEŁNIENIE ORAZ PODPISANIE KARTY KLIENTA PRZED KAŻDYM ZABIEGIEM (KARTA JEST DOŁĄCZONA DO ZESTAWU ZABIEGOWEGO).

You Might Also Like